Sisustus

5 kevadist hetke 

Malle Pajula, 8. aprill 2019, 07:00
Foto: Living4media
Sibul aknal

Ammune komme aknalaual teeklaasis sibulast esimesi värskeid vitamiine välja võluda on praegugi tore. Eriti kui talve üle elanud sibulal rohelised võrsed juba nina välja pistavad.

Foto: Living4media

Veekannust lauaehe

Talviste soojendavate jookide järel on jälle tihedamas kasutuses veekann. Kui veele on maitseks ka apelsini- või sidruniviilud, sügavkülmast võetud marjad, granaatõunaseemned või maitserohelisevarreke ning kannul on hea disain, saab sellest laua ehe, mis paneb ka sagedamini vett rüüpama.

Foto: Living4media

Pastell mõjub kergelt

Valge ja pastelltoonid toovad tuppa kevadist kergust, suve poole saab lisada õiemustreid. Kergemad kardinad, heledamad padjakatted ja laudlina ning ilme ongi värskem. Hommikukohv on särtsakam kevadvärvides nõudega. Jõuluvana- ja lumehelbetassid peitu, salatirohelised ja erkkollased kruusid välja!

Foto: Living4media

Foto: Living4media

Linnud toas kohal

Enne rõõmsaid helipilte looduses ja aedlinnades saab linnud tuppa tuua nõudel, tekstiilidel, seadetes. Viimased saab hiljem edasi arendada lihavõtteteemasse.

Foto: Living4media

Osta endale lill

Too vaasi kasvõi üks kevadine õis: tulp, hüatsint, nartsiss. Ka kimbu saab laiali jaotada, rühmitades seda õiekaupa erinevatesse, kuid ühes stiilis anumatesse. Potis kevadõied võib panna klaasist vaasi või purki nõnda, et sibul on vahvalt näha, või istutada taimed kokku põnevasse vanasse supitirinasse või kastmekannu.