Sisustus

Linnud toovad kevade! (2)

Dagmar Reinolt, 29. märts 2019, 12:15
Britt Samoson X PAI disainerkollektsioonilt vaatavad vastu kõige kaunimad pääsukesed ja harakad. Nende vahel uinudes tunned end kui linnupeasas hoitud. Foto: Kaubamaja
Linnumotiiv on juba pikemat aega sisekujunduses tähelepanu leidnud. Linnud on mängulised ja kaasahaaravad ning alati veid müstilised. Oma värvidemängu ja kauni salapäraga lisavad nad kodule ilu ja värvi.

Juba mõnda aega võib linde kohata lendamas tapeetidel ja kardinatatel samuti on neid näha dekoratiivsetel diivanipatjatel, keraamikas ning seinakaunistustel. Pole midagi mõnusamat, kui uinuda tõelises linnuparves siidsete voodiriiete keskel. Ühetoonilse köögi teevad säravamaks kaunid džunglilindude parved. Kui seda kõike on liiga palju, võib oma tagasihoiliku valget seina kaunistada mõne imelise fotoprindi või maaliga suurepärastest kevadekuulutajatest. Kevad on käes ja linnud tulevad taas.

Britt Samoson X PAI disainerkollektsioonilt vaatavad vastu kõige kaunimad pääsukesed ja harakad. Nende vahel uinudes tunned end kui linnupeasas hoitud. Foto: Kaubamaja
Keraamik Liisu Arro võrratud linnumotiivid annavad värvi kevadistele ja suvistele söögilaudadele. Foto: kaubamaja
Hemtexi dekoratiivpadjad lisavad kodule värve.Foto: Hemtex

2 KOMMENTAARI

t
30. märts 2019, 00:45
Tõeline kevadekuulutaja on bemmi kummivilin. Linnud tulevad pärast.
l
29. märts 2019, 21:40
Linnud toovad kevade! Ja kured toovad siis lapsi? (Mina oma rumaluses oletasin,et kevade toob maale langev päikeseenergia hulk. Mis sõltub suuresti kiirte kangemsnurgast ehk Päikese kõrgusest kraadides. Mis omakorda sõltub Maa telje kaldest Päikese suhtes. Seega Maa asukohast oma orbiidil.)