Sisustus

Aitab siledatest seintest 

Toimetas Dagmar Reinolt, 5. aprill 2019, 13:01
Suuremate ruudukestega reljeef ning sirged kontuurid. seintelFoto: tootefoto
Sile kipssein on igapäevane ja harjumuspärne, mis aga saaks siis, kui muudaks veidi seina relieefe? Ehitusmessil “Eesti ehitab” on sel korral pünevaid kipsilahendusi pakkumas Kipsik. Antud toote abil saab kujundada siseruumid vaheldusrikkamaks ja mängulisemaks. Seni valdavalt siledad kipsseinad ja laed saavad nüüd reljeefid, kontuurid ja valgusmängu.

Nägusad ning sügava mustriga seinaplaadid annavad ruumile täiesti teistsuguse väljanägemise ja lisavad juurde meeleolu. Erinevaid reljeefe on võimalik üksteisega kokku sobitada või kasutada seda vaid ühel konkreetsel seinal. Kui soov on teha katsetusi erinevatel seintel, siis on võimalik näiteks paigutada seintesse vertikaalselt või horisontaalselt mitu mustrit. Omanäolise tulemuse annab seinale teise tasapinna loomine koos jõulise värvi või mustriga. Kes on katsetamisel eriti julge võib juurde lisada ka omamoodi viirvalguse, milles saab endale sobivadi värve ja rütme valida vastavalt meeleolule.

Relieefide valik kipsseinal on lõputu. Seal võivad olla nii suurema ruudu kui sügavama mustriga relieefid. Teha saab nii korrapärast kui ka korrapäratut mustrit. Kogu valik on vaid sisekujuduses ja koduomaniku julguses kinni.