Sisustus

Väikeses ruumis pane asjad peitu 

Kodukiri, 11. aprill 2019, 11:36
Nagid aitavad kodus ruumi kokku hoida.Foto: Living4media
Kui kodus asjadele ruumi napib, tasub kaaluda, kust vaba pinda juurde saada. Sobib nii eritellimusel tehtud mööbel, mis ulatub laest põrandani, kui ka tool ja laud, mille sisse asju peita.

*Põrandast laeni kapid. Eritellimusel tehtud mööbel arvestab konkreetse ruumi mõõtudega, tänu millele saab kappide-riiulite jaoks ära kasutada iga sentimeetri vaba pinda.

*Sahtlitega voodi. Magamistoas on asju keskmisest rohkem, ruumi aga vähem. Asju saab seal hoida näiteks eritellimusel tehtud voodi all, kus on vastavad sahtlid.

*Riidekirst. Kui sa ei soovi, et padjad-tekid jääksid päeval voodile vedelema, tõsta need hommikul selleks mõeldud riidekirstu, mis pakub lisaks mugavusele ka silmailu, kui valida see kodu stiiliga sobiv.

*Mitme funktsiooniga istmed. Tool, jalapink või külalistele mõeldud iste, mis peidab endas vaba ruumi asjade hoidmiseks. Viimane saab olla ka kohvilauaks, kui serveerimisalus peale tõsta.

*Nagid. Seintele kinnitatud nagidesse ei saa riputada mitte ainult riideid, vaid ka panne, kruuse, kulpe, kotte jms. Huvitava disainiga nagid on ka tähelepanu tõmbavaks sisustusdetailiks.

Nagid aitavad kodus ruumi kokku hoida.Foto: Living4media

*Eraldajad. Riiulisse ja sahtlisse, kus hoitakse väiksemaid asju, tasub panna jagajad ehk eraldajad, tänu neile ei lähe asjad segamini ja on hõlpsamini leitavad.

*Tornhoidikud. Ehete, rihmade, kellade, juuksekummide ja muu taolise saab panna tornhoidikutesse, mis võtavad vähem laua- või sahtlipinda ning tänu millele saab asjad kergelt kätte.