Sisuturundus

Vajad tõlget ühest keelest teise? Pikaajalise kogemusega Sunny Galandrex Tõlkebüroo abistab! 

Sunny Galandrex Tõlkebüroo, 2. mai 2019, 10:39
Foto: Envato Elements
Üha enam globaliseeruvas maailmas on muutunud üsna sagedaseks, et mitmesuguseid tekste on vaja tõlkida ühest keelest teise – olgu selleks siis erinevad koolidiplomid, tunnistused, ettevõtete koostöölepingud, määrused, kindlustusdokumendid, kodulehed või midagi muud. Usaldusväärse partnerina ulatab siinkohal abikäe Sunny Galandrex Tõlkebüroo.

Juba üle 21 aasta tegutsenud rahvusvaheline Sunny Galandrex Tõlkebüroo pakub rohkem kui 30 keele tõlketeenust ning neil on üle maailma umbes 200 tõlkijat.

Arvukalt teenindatakse nii kohalikke kui ka välistaustaga ettevõtteid, kellele pakutakse tõlketeenuseid (kirjalikku ja suulist tõlget, vandetõlget, audiovisuaaltõlget), keeleteenuseid (keelelist ja erialast toimetamist) ning tõlkeprotsessi toetavaid lisateenuseid (tekstituvastust, tõlkejärgseid kujundus- ja küljendustöid, kvaliteedikontrolli ning tõlkemälude ja terminiloendite koostamist). Rahulolevate klientide hulka kuuluvad Eesti Välisministeerium, Advokaadibüroo Alterna OÜ, Metos AS, OP Corporate Bank. Sunny Galandrex Tõlkebüroo on ka Eesti Tõlkebüroode Liidu (ETBL) asutajaliige.

Tõlkimisel ja toimetamisel järgib Sunny Galandrex Tõlkebüroo üldtunnustatud põhimõtet: tõlkija tõlgib võõrkeelest oma emakeelde ning keeletoimetaja loeb tekste samuti vaid oma emakeeles. Meeskonda kuuluvad erinevast rahvusest spetsialistid – insenerid, IT-spetsialistid, füüsikud, juristid, majandusteadlased, raamatupidajad, turundusspetsialistid, filoloogid ja paljude teiste elualade esindajad – tänu kellele leitakse lahendus igale keeleküsimusele. 

Tekkis huvi? Vaata täpsemalt SIIT!

Rõõmsa kliendi tagasiside:

Olen olnud Sunny Business Services rahulolev klient juba mitu aastat ning nende toodetel on hea hinna ja kvaliteedi suhe. Töötajad teevad oma tööd hingega, on koostööaltid ning mis kõige tähtsam, professionaalsed. Nad valdavad Eesti seadusi ja protseduure väga heal tasemel. Võin nende teenuseid soojalt soovitada neile, kes tahavad siinse ettevõtluse ärilisele poolele keskenduda ja lasta Sunnyl hoolitseda seadustest tulenevate ülesannete eest.

Thomas Baumer