Varia

Emadepäev käes ja kinki veel ei ole? Kodumaine disain teeb ema rõõmsaks! 

Dagmar Reinolt, 11. mai 2019, 10:03
Stella Soomlaisi seljakott Eesti disaini maja
Kohe on käes emadepäev ja sul pole veel emale kingitust. Tee inspireeriv valik nende kodumaiste disainvidinate hulgast ja sa lähed kindla peale välja. 

Tanel Veenre imelised ehted

Tanel Veenre lipukirjaks on Unistuste Kuningriik ja miks mitte just emale seda kaunist kuningriiki kinkida. Nõnda on tema loodud imelised ehted just ukseks peeglitagusesse maailma. 

Tanel Veenre kõrvarõngad Eesti disaini maja

Malre Kelpmani võrratud sallid

Kelpman Textile sallid ei jäta ühtegi ema külmaks. Sealne värvikollektsioon on kaasahaarav ja pöörane, tagasihoidlik ja vaoshoitud. Midagi, mis sobib kõigile. 

Kelpmani sallid Eesti disaini majaNüüd keraamika puhas ilu

Olles loobunud pea igasugusest dekoratsioonist, mängivad pearolli materjali iseloom ja eripära. Tagasihoidlik ja samas meeletult silmapaistev keraamika sobib igasse koju.

Nüüd keraamika Eesti disaini maja

Stella Soomlaisi seljakott

Ema jaksab palju kanda. Miks mitte kinkida talle stiilne ja moodne seljakott. Multifunktsionaalne kaunitar, kes paistab silma nii elegantsuse kui praktilisuse poolest. Lihtsasti ümberseatavad rihmad võimaldavad sul kotti kanda nii seljas, käes kui üle õla – on alles rööprähkleja!

Stella Soomlaisi seljakott Eesti disaini maja

Öölooma unemask toob iluune

Ema vajab iluund! Keskmise elueaga inimene veedab magades ligi 200 000 tundi. Kokku üle 22 aasta. See on liiga suur osa elust, et magamist mitte tõsiselt võtta. Ööloom on unemask, mis kasutab loomade ürgset jõudu, sest erinevalt inimesest pole ühelgi loomal olnud kunagi probleemi unega.

Öölooma unemask Eesti disaini maja

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2633
malle.pajula@kodukiri.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee