Aed

5 kiiksuga aeda! Peenar võib olla poekotis või raamaturiiulil! Milline on sinu valik? 

Dagmar Reinolt, 1. juuni 2019, 10:51
Lilled tuhatoosi. IKEA tuhatoosFoto: I4U studio
Oleme harjunud, et lilled ja taimed võivad kasvada potis või peenramaal, kuid miks mitte riputada lilli riidenagisse või hoopis poekotti. Vabalt võib idude arenemist näha ka mõnusas minigripis.

Rippaed katseklaasis

Sea üles aiake, kasutades selleks riidenagi abi. Riputa sinna läbipaistvad vaasid, katseklaasid, purgid või Ikea RIMFORSA torukujulised klaasid, et tulemus oleks tõeliselt kunstipärane. Ja mis kõige parem, saad võrsete arenemise igal detailil silma peal hoida.

IKEA vaasid ja klaasid lillealusteks-Foto: Mårten Linto

Vannitoariiul lillepeenraks

Kui sul on vähe ruumi, kasuta Ikea LACKO riiulit ja aseta taimed üksteise peale. Kui sa ei suuda valida, mida kasvatada, vali kindel näiteks tomat, jalapeno, küüslauk ja koriander, et luua vertikaalne salsakastme aiake. Lisa sinna dekoratiivne Ikea SOCKER kastekann, mille erkpunane toon tuletab alati meelde, et käes on aeg taimi kasta.

Pane lilled IKEA kandekotti ja tee sellest kaasaskantav peenar.Foto: Mårten Linto

Aed, mis on alati reisiks valmis

Tee seda nii lihtsalt, kui võimalik, ja pane oma miniaed kasvama samasse kotti, milles sa selle koju tõid. Loo rippuv pott, kasutades meie tugevat veekindlat FRAKTA kandekotti, sellega saad isegi maale aia kaasa võtta kui pikemaks ajaks kodunt lahkuda plaanid.

Nanosuuruses kasvuhoone

Kas poleks mitte imeline jälgida, kuidas seeme idanema hakkab? Pannes niisked vatitükid koos seemnetega pisikeste kotikeste sisse, saab terve pere jälgida, kuidas seemnetest uus elu tärkab. Meie soovitame selleks kasutada väikeseid kotikesi, mis on vamistatud uuenevast materjalist.

Ikea kilekotist minikasvuhoone.Foto: Mårten Linto

Head harjumused halbade asemele

Aiandus pakub nii mõnelegi asjale sinu kodus hoopis uue kasutusviisi. Kes oleks arvanud, et seemned võib panna kasvama tuhatoosi? See on tõeliselt hea viis halvast harjumusest vabanemiseks.

Allikas: IKEA

TOIMETAJA

+372 5199 3733
dagmar.reinolt@kodukiri.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee