Sisustus

Võru Toku sai valmis ülistiilsed ketsid ja koti (4)

Dagmar Reinolt, 11. juuni 2019, 06:51
Toku ketsid ja uus seljakott.Foto: omaking.ee
Võru päritolu bränd Toku, mille on tuntuks teinud eelkõige nende sussid ja sandaalid, esitles mais uusi jalatseid ja kotti, mida saab soovi korral masinas pesta. Piibe Tombi disainitud tooted kannavad nime Stockholm ning on unisex. Saadaval Telliskivi loomelinnakus asuvas kaupluses, samuti Tallinna ja Tartu Kaubamajas, Stockmannis, disainipoodides üle Eesti. 

PAREMA TULEVIKU JA KESKKONNA SUUNAS

Hindame kõrge kvaliteediga materjale, jätkusuutlikkust ning kuna oleme kohalik väiketootja, siis jätame ka tänu sellele väiksema jalajälje meie planeedile. Meil on õnnestunud leida koostööpartnerid, kes jagavad meiega sarnaseid väärtusi. Toku uute ketside pakendiks on pestav ja taaskasutatav kingakott – alternatiiviks tavalisele papist kingakarbile.

Toku ketsid ja uus seljakott.Foto: omaking.ee

Igal aastal istutame umbes 2000 uut puud, et anda oma panus Eesti looduse hoidmiseks. Metsa istutamine aitab meeles pidada meie juuri ning hoida meid ümbritsevat loodust.

Toku ketsid ja uus seljakott.Foto: omaking.ee

4 KOMMENTAARI

a
Andres 11. juuni 2019, 21:44
Kas Eesti toote nimi "Stockholm" on järjekordne märk eestlaste Skandinaavia-ihalusest?
e
ehh 11. juuni 2019, 14:27
esialgu võiks müüa tooteid veits odavama hinnaga. see, et jalatsid on pakitud riidest kotti paberkarbi asemel, ei tähenda, et mingi 30€ juurde võiks p...
(loe edasi)
Loe kõiki (4)