Sisuturundus

Mine suvele vastu särava naeratusega! 

iSmile.ee, 17. juuni 2019, 09:00
Foto: Envato Elements
Suvi on pidude, kaunite ja pikkade õhtute, armumiste aeg.. see on periood, mil tahame näha välja nii head kui vähegi võimalik! Miks mitte alustada säravalt valgest naeratusest?

On ammu tõestatud, et kaunis naeratus annab enesekindlust, teeb õnnelikumaks, aitab jätta parema esmamulje ning palju muudki. Säravalt valge naeratuse saamiseks ei olegi vaja külastada hambaarste või kasutada lõppematus koguses erinevaid pastasid. Beaming White’i toodetega on hammaste valgendamine lihtne ja mugav ka kodus!  

Kümme aastat turul olnud Beaming White on üks maailma suurimaid professionaalsete ja kodus kasutamiseks mõeldud hammaste valgendusvahendite tootjaid. Kõik vahendid on toodetud USA-s, maksimaalselt looduslikud ning väga heade koostisosadega. Kõige populaarsem toode on koduseks kasutamiseks mõeldud hammaste valgenduskomplekt, mis sisaldab tavaliselt 10ml valgendusgeeli, LED lampi, alumiste ja ülemiste hammaste vormi ning nende karpi ja instruktsioone.

Hiljuti pälvis see ka Buduaari Lemmik 2019 ilu- ja tervisetoodete konkursil parima tervisetoote auhinna – tegemist on ka ühe populaarsema ja müüdavama kodukasutuseks mõeldud hambavalgendustootega.

Et ise kodus valgendamisega hakkama ei saa, pole vaja karta. Abiks on nii kodulehel ismile.ee olevad põhjalikud õpetused kui ka tootega kaasas olevad instruktsioonid. Beaming White’iga hammaste valgendamiseks kulub kõigest tund aega. Kui paljud tooted on sellised, et peab tegema näiteks seitsmepäevase kuuri, siis Beaming White’i puhul piisab ühest päevast – kaks korda 30 minutit. Geel on koos LED-lambiga suus 30 minutit, seejärel tuleb ära loputada ning panna uuesti geel suhu.

Kaunis tulemus püsib keskmiselt pool aastat kuni aasta.