Kodu ja Aed

Vaata ja tee järele! Kohvilaud sobib ka imelislet kasvuhoonesse! Kasvuhoone on mõnus koht ka paljuks muuks, kui ainult kurkide kasvatamiseks! (5)

Urve Vilk, 10. juuli 2019, 10:30
Väikest lauakest saab kasutada nii kohvitamiseks kui ka maitsetaimepottide hoidmiseks. Foto: Peter Carlsson / Living4media
Kasvuhoone pole enam ainult kurgi-tomati kasvatamiseks, vaid paljudele mõnus koht, kus kehva ilma korral sõpradega laua taga istuda, kohvi juua ja üht-teist värsket suhu pista.

Kaubamärki Vitavia esindava OÜ Gardelino juhatuse liikme Marge Laane sõnul võib kasvuhoone olla ka aia ehteks. „Ega polükarbonaadist kasvuhooned pole halvad, ainult et oma halluses nad aeda ei kaunista.“ Aias silmailu pakkuvaid kasvuhooneid ostavad Laane sõnul need, kes tahavad lisaks mõnusale väljas olemisele ka näpud mulda pista. Jahedamal ajal pakub kasvu­hoone varju tuule, vihma või külma eest. “See on mulle nii istutamise kui ka istumise koht. Mul on kasvuhoone keskel laud ja toolid. Lisaks peenrakesed,“ kirjeldab Laan. ­Kuna süüa tehakse sageli õues, siis on kasvuhoones hea seda toitu nautida. „Nagu aiamajakeses – oled kaitstud sääskede ja tuule eest.” Tema sõnul on kliendid isegi terrassile kasvuhoone tellinud. “Kui tahetakse värsket kraami, pole selleks tegelikult suurt ruumi tarvis.”

Edasi lugemiseks vajuta:

5 KOMMENTAARI

r
Roni välja sealt, 11. juuli 2019, 10:03
pooletoobine. Su aju on juba "üleküpsenud" :D Isegi NL-u ajal saadi aru, et töö kasvuhoones on tervisele kahjulik, eriti kilehoonetes. :DD
f
10. juuli 2019, 22:30
Fotodel kujutatu on kõike muud kui kasvuhoone.
Loe kõiki (5)