Sisuturundus

Tänavatoidu Kolmapäevad ja Väikepruulijate Festival – Balti Jaama Turul jätkub suvel rohkelt tegevust! 

Balti Jaama Turg, 25. juuni 2018, 11:33
Suvi on puhkuste periood – inimestel on rohkem vaba aega ning ilusad ilmad kutsuvad õues aega veetma. Just seetõttu korraldatakse ka Balti Jaama Turul suvisel ajal rohkem väliüritusi.

Balti Jaama Turu aasta suursündmus on juba mõnda aega olnud Ööturg. Lisaks on poulaarsed näiteks kirbukad koostöös Basaariga, Maasikafestival, Tänavatoidu Kolmapäevad ja Eesti Väikepruulijate festival.

Eesti Väikepruulijate Festival

Juba teist korda on toimumas populaarne Eesti väikeste õlle-, veini- ja siidritootjate festival. Balti Jaama Turu õhtuväljakul on festivali külastajatel suurepärane võimalus suhelda Eesti pruulmeistritega ning degusteerida kvaliteetseid ja põnevaid jooke. 

Festivali raames toimuvad mitmed koolitused, sealhulgas 2018. aastal populaarseks kujunenud õlle tegemine otse laval. Lisaks selgitatakse välja Eesti parimad kodused õlle-, veini- ja siidrimeistrid.

Festivali korraldaja on Eesti Väikepruulijate Liit, kes soovib tuua ühel sumedal suvisel nädalavahetusel kokku kõik Eesti väikesed õlle-, veini- ja siidritootjad.

Eesti Väikepruulijate Festival toimub 28. ja 29. juunil.

Vaata lisainfot SIIT!

Tänavatoidu Kolmapäevad

Balti Jaama Turu üks kõige populaarsemaid osasid on tänavatoit. Oluliseks põhjuseks on tõik, et tänavatoit on turul taskukohase hinnaga, hea kvaliteediga ning seda on mugav võtta erinevatest kohtadest. Iga koht spetsialiseerub oma toiduvalikule, milles nemad eksperdid on. Loodud on toimiv ühise söömisalaga toitlustusala, kus erinevate toidueelistustega koos einestama tulnud inimesed saavad ühise laua taga aega veeta.

Igal juulikuu kolmapäeval (11.00-18.00) leiab aset tänavatoidu kolmapäev, kui Balti Jaama Turu tänavatoiduvalik laieneb suuremaks kui kunagi varem. See on võimalus võtta lõunaks, vahepalaks või õhtusöögiks midagi uut ja vaheldusrikast! Tänavatoitu pakutakse turu erinevates osades ning igal nädalal on toitlustajaid üle mitmekümne. 

Tänavatoidu Kolmapäevad toimuvad 3., 10., 17., 24. ja 31. juulil.

Soovid lisainfot Balti Jaama Turu ürituste kohta? Vaata täpsemalt SIIT!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
dagmar.reinolt@kodukiri.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee