Varia

Tallinnas toimub mustale toidule pühendatud festival (13)

Dagmar Reinolt, 1. august 2019, 11:57
Black Food Festival TallinnFoto: Black Food Festival Tallinn
Sel sügisel leiab Tallinnas esmakordselt aset unikaalse kontseptsiooniga Black Food Festival, kus pakutakse musta värvi toite ja jooke. Mitmetes maailma suurlinnades enneolematut publikuhuvi nautinud ürituse korraldajad lubavad ka Eestis pakkuda kulinaarseid üllatusi.

Black Food Festival TallinnFoto: Black Food Festival Tallinn


Black Food Festival Tallinn esindaja Karin Lillemaa kinnitusel on ürituse eesmärgiks avada uksed loovusele ja eksperimentaalsusele toidumaailmas. “Eestlased on musta värvi toitu alati armastanud – musta leivata ei kujutaks meie toidulauda ettegi,” sõnab korraldaja. “Kindlasti jõuavad aga festivalile ka erilisemad mustad hõrgutised, mis suudavad positiivselt üllatada nii väljanägemise kui ka maitse poolest.”

Esimene Black Food Festival toimus möödunud aastal Budapestis ning on seejärel jõudnud Berliini, Tel Avivi, Helsinkisse, New Yorki ja Istanbuli, septembrikuus leiab üritus aset Londonis. Festivali kontseptsiooni autori Regina Borose sõnul on Tallinn esimene linn, kus üritus toimub iseseisvana. “Black Food Festivali vastu on huvi tuntud juba paljudest riikidest, kuid meid võlus Tallinna korraldajate entusiasm ning nende poolt valitud erilise atmosfääriga asukoht,” ütles Boros.

Black Food Festival Tallinn toimub 23. novembril kell 11.00–21.00 Põhjala Tehases (Marati 5a, Tallinn). 

TOIMETAJA

+372 5199 3733
dagmar.reinolt@kodukiri.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee