Sisustus

Loomad lastetoas! Sügisesi lastetube kaunistavad taas meeletud metsamuinasjutulised mustrid 

Dagmar Reinolt, 3. september 2019, 11:50
Silke Bonde "Metsamuinasjutt"Foto: H&M HOME
Sügise mustrites on taas eesrinnas metsloomad ja mitmekülgsed taimemustrid. Lastele sobivad karude ja jäneste kõrval tuppa ka muhedad köögiviljad. H&M HOME toob just need mustrid sel sügisel lastetuppa.

Väikeste inimeste ja noorte südamete jaoks on kõik seiklus, ka tuttavlik kodu. Kui paned fantaasia tööle, muutub iga tuba silmapilkselt metsaks või köögiviljaaiaks. Sellel hooajal tõid H&M HOME’i disainerid tähelepanu keskmesse mängu, otsisid inspiratsiooni loodusest ja lõid armsa pehme
värviskeemi ja mänguliste detailidega kollektsiooni, mis aitab pere pisikestele lustaka pesa luua.

Silke Bonde "Metsamuinasjutt"Foto: H&M HOME

Kollektsioon saabus müügile augusti alguses. Sügisese kampaania ,,Metsamuinasjutt” puhul liitis H&M jõud Taani kunstniku Silke Bondega, kelle põhiliseks inspiratsiooniallikaks on samuti loodus. Tasub vaid vaadelda lehe- ja lillemotiividega seinamaalingut, mille taustal kollektsioon on üles pildistati. ,,Lapsed arenevad oma fantaasiat kasutades ja meie peame täiskasvanutena neid oma loo loomisel julgustama. Maalides oli minu jaoks väga oluline luua lihtne universum, milles jäävad silma elemendid, mis juhivad laste mõtted metsiku looduse suunas,” jutustab Silke.


Kollektsiooni fantaasiaküllasusest annavad tunnistust näiteks karukäpasussid, jänkupõll, tammetõrupadjad ja voodilinad, millel laiuvad laste fantaasiat toitvad juurikad ja köögiviljad.