Sisustus

Villeroy & Bochi uue kontseptsiooni maailma esmaesitlus toimub Eestis 

Dagmar Reinolt, 29. august 2019, 16:15
Foto: Villeroy & Boch Eesti
„Villeroy & Boch Eesti tähistab sel aastal väärikat 20. sünnipäeva, mis on kahtlemata märkimisväärne sündmus. Numbrite järgi võib eestlasi pidada kui mitte maailma, siis kindlasti Euroopa suurimateks Villeroy & Bochi austajateks, seega otsustati tuua esmakordselt publiku ette uus Signature’i liin just siin Eestis.

 "Rocca al Mare poe uuenemisega nägime head võimalust ja soovisime nii
kohalikule tiimile kui eestlastele kummarduse teha,“ nendib Mauri Heikura, Soome ja Baltikumi hulgimüügi juht, Villeroy & Boch.

Foto: Villeroy & Boch Eesti

Tribüüdina Villeroy & Bochi enda ajaloole lõi firma uue Signature’i liini, mis koondab enda alla preemiumkollektsioone, mis esindavad tuntud elustiilibrändi iseloomustavaid jooni: stiili, disaini ja esmaklassilist kvaliteeti. Lartusi, kes on Villeroy & Bochi ametlik esindaja Eestis ning omab ainuõigust uue kontseptsiooni edasimüügiks, lansseerib Signature’i vastavatud Rocca al Mare
kaupluses. Signature’i ei müüda veel kuskil mujal maailmas, seega Eestis toimub kontseptsiooni maailma esmaesitlus, sellele järgneb kuulus KaDeWe kaubamaja Berliinis.

Foto: Villeroy & Boch Eesti

Signature’i all rivistuvad järgnevad sarjad: Amazonia, Anmut Gold, Anmut Rosewood, Malindi, MetroChic, MetroChic d’Or ja MetroChic Blanc. Kollektsioonid on märkimisväärsed oma töömeisterlikkuse ja kõrgkvaliteetsete materjalide poolest – kõik nõud on tehtud hinnalisest luuportselanist (Premium Bone Porcelain). Uus tehnoloogia garanteerib sära ja kvaliteedi säilimise läbi aastate ning kaitseb 20-karaadilisi kullakaunistusi nõudel isegi nõudepesumasinas pestes. Kindlust lisab 2-aastane garantii. Lisaks lauanõudele leidub Signature’i kollektsioonis erinevaid kinke, näiteks salvrõngad, vaasid ja portselanist laternad.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
dagmar.reinolt@kodukiri.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee