Sisustus

Kuidas luua magamistoas olemine, mis ei jääks alla sisustusajakirjas nähtule? 

Toimetas Dagmar Reinolt, 5. september 2019, 16:46
Boheemlaslikult kaunis magamistuba. Kaissu Vira voodi.Foto: Stina Kase Photograpy
Sisustusteemalised väljaanded pakatavad sageli nõuannetest, kuidas oma voodit ägedamaks timmida. Näiteks võid käepärastest materjalidest valmistada vägagi vinge voodipeatsi. Vanad puujupid, kangatükid, spreivärv - kõik läheb loosi. Sa saad konstrueerida pilkupüüdva voodi kasvõi euroalustest. Tegelikult aga piisab magamistoale uue ilme andmiseks ka üpris vähesest nagu seda on kaunilt üles tehtud voodi. Siit leiad mõned nipid, kuidas stiliseerida oma magamisaset nagu professionaal.

Rikkalik padjavalik

Voodil ei pea olema ainult üks või kaks patja. Kui soovid jätta oma asemest tõeliselt luksuslikku muljet, lisa tavapärastele patjadele kolm-neli dekoratiivpatja. Lollikindel meetod on asetada kõik padjad voodile sümmeetriliselt, suuremad taha- ja väiksemad ettepoole. 

Sätitud tekk

Korrektne siledaks tõmmatud tekk annab voodi väljanägemisele palju juurde. Keera tekki otsast natuke tagasi ja voldi ülejäänud ääred madratsi ja voodiraami vahele. Juba võikski voodit pildistama tulla! Kui sinu tekk pole piisavalt suur, sobib voodile viimistletud välimuse andmiseks ka kena voodikate.

Veidi boheemlaslikult sätitud pleed

See, et voodil on juba üks tekk, ei tähenda sugugi, et seda ei võiks täiendada ühe kauni pleediga. Pleedi saab voodile asetada mitmel moel. Üks võimalus on minna korrektsemat teed  ja asetada kokkuvolditud pleed sirgelt voodijalutsisse. Teine variant on lasta pleedil justkui voodile langeda. Vali ise, kas soovid jätta oma voodist minimalistlikku või hoopiski boheemlaslikult šikki muljet.

Mäng tekstuuridega

Tekstuurid sobivad imeliselt igavavõitu ühetooniliste materjalide elavdamiseks. Kui fännad valget voodipesu, aga sooviksid oma voodit huvitavamaks muuta, panusta tekstuuridele ja kihtidele. Tänu erinevatele materjalidele võib ka valge valgega mõjuda koos vägagi lummavalt ja sugugi mitte igavalt.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
dagmar.reinolt@kodukiri.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee