Sisuturundus

Lagedi Kodu – avastamata looduskaunis piirkond, mis asub Tallinna külje all! 

Lagedi Kodu, 1. november 2019, 09:00
Lagedi alevik Pirita jõe vahetus läheduses on veel paljude jaoks avastamata piirkond, kuid tegelikkuses on see ideaalne koht kodu loomiseks. Tallinnast 15minutilise autosõidu kaugusele valmivad 2020. aasta suveks uued ridaelamud ja paarismajad. Linnakärast eemal asuv elamupiirkond loob võimaluse nautida maaelu idülli, olles samal ajal lähedal Tallinnale.

Miks on Everaus Kinnisvara uus Lagedi elamurajoon eriline ning miks luua oma kodu just sinna?

Lähedus linnaga. Mõeldes Tallinnast välja kolimise peale, kardetakse, et pealinn jääb liiga kaugele ning liiklemine on raskendatud. Lagedi alevik asub täpselt sobivas kauguses pealinnast. Nimelt saab autoga Lagedilt Tallinna kesklinna 15 minutiga ja rongiga Ülemistele kõigest 8 minutiga. Peatus asub majadest paariminutise jalutuskäigu kaugusel.

Looduskaunis piirkond. Kuigi Lagedi asub linna külje all, on see tõeliselt mõnus maalähedane paik. Pirita jõgi on sealne looduslik pärl – vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel üle Lagedi rippsilla asub liivarannaga jõesäng. Kodud on aga ümbritsetud parkmetsadega. Võib kindlalt väita, et Lagedi Kodu on pidevalt arenev, turvaline ja peredele sobiv koht.

Lähedalasuvad kool ja lasteaed. Et lähedal asuvad kool ja lasteaed, on iga lapsevanema silmis oluliseks plussiks. Lagedil avati uus lasteaed, mis mahutab 120 last. Seni koolihoones tegutsenud lasteaia ruumide arvelt laienes tänu uuele lasteaiahoonele ka kooli osa. Kool sai ümberehitustööde järgselt avaram ja lahenes ka ruumide hõivatuse probleem. Lagedi põhikooli ja lasteaeda jõuab turvaliselt mööda kergliiklusteid kuni 10 minutiga.

Rõõmu nii lastele kui täiskasvanutele. Lagedil saab sportida värskes õhus, sest sealsed rohked kergliiklusteed ja loodusrajad loovad head võimalused tervisespordi harrastamiseks. Valminud kergliiklustee avardab veelgi kodukandis jalutamise, jooksmise, jalgratta või rulluiskudega sõitmise ja kepikõnni harrastamise võimalusi. Kergliiklustee on valgustatud ja 1,3 kilomeetrit pikk. Lisaks suurele õuealale pakub pere väiksematele rõõmu ka lähedalasuv mänguväljak.

Kel on huvi ratsaspordiga tegeleda, siis on see võimalus nüüd kodukandis! Nimelt asub seal uue maneežiga ja enam kui 25 aastat tegutsenud Lagedi ratsaspordikool, mida peetakse üheks Eesti parimaks.

Läbimõeldud terviklahendus. Lagedi Kodude puhul on oluline välja tuua läbimõeldud terviklahendus – stiilsed kodud on loodud pakkuma võimalikult palju. Hinna sees on kaks parkimiskohta ja suur õueala. Thermia soojuspumbaga on arendaja reaalse kogemuse põhjal keskmine küttekulu aastas sõltuvalt tarbimisest vaid 50-70 eurot kuus.

Üllatavalt palju ruumi. Tegemist on Raadius Arhitektide poolt projekteeritud uudsete loftstiilis kõrgete lagedega ridaelamute ja paarismajadega. Ridaelamud ja paarismajad uhkeldavad elutoas kuni 5 meetri kõrguste lagedega. Vahekorruse abil on ridaelamuboksi suurus 90 ruutmeetrit ja paarismajaosa suurus 130 ruutmeetrit. Kodune avarus ja valgusrohkus tekitab hubase tunde!

Kvaliteetne siseviimistlus. Lagedi Kodude eluruumides katab põrandaid naturaalne tamme spoonparkett ning pesuruumid on sisustatud kõrgkvaliteetse Grohe ja Hansgrohe sanitaartehnika ja Balteco vanniga.

2020. aasta suveks valmib Lagedile kokku 21 ridaelamuboksi ja 14 paarismajaosa. Boksi suurus on 90-130 ruutmeetrit (lisandub auto varjualuse ja terrassi pind).

2019. aasta sügisel valmivad arenduse kommunikatsioonid ja antakse vallale üle rajatavad teed. Seniks on ridaelamute ja paarismajade ostjatel võimalik sõlmida broneerimisleping.

Lagedi Kodu arendusprojekt kuulub Everaus Kinnisvara portfelli. Everaus Kinnisvara keskendub terviklike elukeskkondade ja läbimõeldud ärikinnisvara rajamisele. Tutvu SIIN ka teiste Everausi pakkumistega.