Remont ja Ehitus

Tee isadepäevaks külluslik kingikarp 

Dagmar Reinolt, 8. november 2019, 14:19
Isadepäev on kohe ukse taga, kui head kingiideed veel ei ole, siis ise kokkumeisterdatud kingikarp võib olla see parim leiutis.

1.Tarvikud ja abivahendid karbi meisterdamiseks.Esmalt täita kast või korv materjaliga, millesse saab sättida või torgata valitud toiduained või lilled/puuviljad.Lisaks saab karbi välimust kujundada erinevate paberite või dekoratiivsete kaunistuste abil.

2. Valitud karbi sisu võiks värvikombo poolest olla sarnane, liiga kontrastsed esemed ei jäta alati elegantset ning viimistletud muljet.

3. Asju tuleb paigutada mõttega, et eest sättida madalamate ning väiksemate esmetega ning järkjärgult esemed suurenevad. Siis jääb visuaalselt suurenäolisem ning effektsem.

4. Kui kingitus antakse üle 12 tunni jooksul, siis võib tsitruselised ka lahti lõigata ja karpi paigutada, sest happeline puuvili ei lähe ruttu koledaks. On puu-juurvilju, mis peale lõikamist ajaga koledaks tõmbuvad, nagu näiteks õun, banaan, seened vms. 

5. Lõpuks võib karbi katta läbipaistva tsellofaanist kilega või panna kaunisse kinkekotti.

Kellel on erinevate meisterdamiste vastu rohkem huvi, siis rohkem infot Melandia lilled ja deko kodulehelt www.melandia.ee või